C-EVILEditör SeçimiHaberler

Sonunda Yüzyüze Buluşma – Bratislava’da C-Evil Ortaklar Toplantısı

Aylarca süren sanal toplantıla, ekran görüntüsü grup fotoğrafları ve “Orada mısın? Beni duyabiliyor musun?” sorularından sonra, C-Evil konsorsiyumu sonunda Ağustos ayında Bratislava’da tekrar yüz yüze görüşebildi. Ortaklar en son Ekim 2019’da Budapeşte’deki projenin başlangıç ​​toplantısında yüz yüze bir araya gelmişti.

COVID-19 hayatımızın her alanında olduğu gibi ERASMUS+ projemize de damgasını vurdu. Yedi ülkeden sekiz ortağımız, sürekli değişen koşullara uyum sağlamak ve proje uygulamasına devam etmek için ellerinden geleni yaptılar. Teknolojinin şu anki durumu internet üzerinden kolaylıkla görüşmeyi mümkün kılıyor ancak en iyi uygulamalar bile kişisel toplantıların avantajlarının yerini tutamıyor.

Pandemi nedeniyle maalesef tüm ortaklar Bratislava toplantısına katılamadı, bazı katılımcılar sanal olarak katılım gösterdi. Slovakya’ya seyahat edebilenlerle birlikte verimli zaman geçirerek soruları daha doğrudan sorabildik, birbirimizin anlık tepkilerini görerek proje ve ortaklık düzeyindeki sorunları tartışabildik. Toplantımız, projenin sonuna doğru ilerlediğimiz için özellikle önem taşımaktaydı.

C-Evil Hakkında

C-Evil projesi kapsamında ortaklar, elektrik-elektronik konusundaki teknik eğitimdeki boşluğu doldurmak için EV şarj cihazlarıyla ilgili yeni öğrenme ve eğitim materyalleri geliştirmek için güçlerini birleştiriyor. Daha fazla bilgi: www.c-evil.eu


Daha fazla bilgi için egeeuproject@gmail.com adresiyle iletişime geçebilirsiniz.